telepati

TELEPATİ NEDİR ? TELEPATİ NASIL YAPILIR

Telepati: Düşünceler arasında doğrudan doğruya bağlantı kurulması, iki zihin arasında sembol, fikir,imaj tarzında ortaya çıkabilen alış verişidir.

Günlük hayatta sık sık yaptığımız yetilerimizden biridir. Mutlaka bazılarımızın başka biriyle aynı anda aynı şeyleri düşündüğü olmuştur, veya biri sizi aramadan arayacağını bilmişsinizdir yada aramayı düşünmüşsünüzdür. Özellikle ikizler arasında daha güçlü telepati yapılmaktadır. Anneniz veya sevdiğiniz insanlarla frekanslarınızın uyuştuğu insanlar arasında da daha güçlü bir telepatik bağ vardır.
Beyin sinirlerden mesajları elektriksel sinyaller olarak iletir.

İnsan beyninin yaymış olduğu frekanslar (bilimsel olarak kanıtlanmıştır) yaklaşık 10.000 km kadar bir mesafe kat edebilmektedir (kurşun materyali etkiyi azaltır,beyin frekanslarını engelleyebilen tek madde kurşundur). Yani oturduğunuz yerden yaklaşık olarak 10.000 km kadar ilerideki bir kişi ile iletişim kurabilmeniz mümkündür.

TELEPATİ BAĞLARIMIZ

Aslında hepimiz inansakta inanmasakta,farkında olsakta olmasakta her an telepati yapabilmekteyiz ve yapmaktayız. Siz herhangi bir kişiyi düşündüğünüz anda o kişi ile sizin aranızda metafiziksel bir bağlantı oluşmaktadır. Bunu karşıdaki kişinin beyni ile sizin beyniniz arasında uzanan bir kablo gibi düşünebilirsiniz. Bu bağlantıyı nasıl kuracağız diye düşünebilirsiniz. bunun için bir teknik uygulamanıza hiç gerek yoktur. Siz, kişiyi düşündüğünüz anda zaten o bağlantı otomatik olarak kurulmaktadır.

Bilimsel olarak yapılan deneylerde ikizlerin birbirleri ile aralarında kilometreler olmasına rağmen birinin herhangi bir duygu yoğunluğu yaşadığı anda ötekininde aynı şekilde bu duyguyu hissettiği kanıtlanmıştır. Aradaki bu enerji akışını sağlayan ise beynin o duygu anında yaydığı frekanslar ve onları tetikleyici olan vücudun ürettiği hormonlardır. Hemen hemen hepinizin birtakım olaylar gerçekleşmeden önce bu olayları hissettiği olmuştur. Bazı söylemlere göre Bazı ilkel kabileler telepati yöntemiyle iletişim kurmaktadır. Buna örnek olarakda Avusturya yerlisi olarak bilinen Aborjin kabilesidir. Aborjinler düşünce yoluyla irtibat kurmaktadırlar. Ses ise sadece şifa ve ayin yapmak için kullanılmaktadır. Marlo Morgan bir kitabında da bahsetmiştir. Marlo diyor ki: ”İşlerimiz sessizlik içinde oluyordu ancak herkes aynı anda, aynı yöne dönüyor ve işe birlikte, sessizlikte aynı anda başlayabiliyorlardı. O zaman anladım ki bu insanlar iletişim kurmak için çoğunlukla ZİHİNSEL TELEPATİ’yi kullanıyorlardı”.

Örnek olarak, birisine mesaj attığınızda o kişi sizin ne demek istediğinizi ne kadar uzaktada olsa anlar fakat bu telepati sayılmaz. Telepati duyguyu da aktarmaktadır.

Sadece ellerinizi ve ayaklarınızı hareket ettirdiğinizi hayal edin. (Aslında yapma, sadece hayal et.) Beynin şimdi aynı stereotipik elektriksel aktiviteyi yapıyor. Bir frekans oluşuyor bu frekansı bir başkasına aktarabildiğinizde telepati oluyor. İnsanların kafalarına “düşünceleri” yaymanın tek yolu duyusal beyin bölgelerini aktive etmek, hisleri tetiklemek, bu durumda fosfenleri tetiklemektir.

TELEPATİ VE MEDİTASYON

Telepati yapmak istiyorsanız öncelikle ruhunuzu zihninizi dinlendirmeniz gerekir.Meditasyon yaparak çakralarınızı açmaya çalışmalı ve enerjinizi toplamalısınız . Enerji vucudunuzu sardığında zihninizle telepati kurmak istediğiniz kişiyi hayal edin. Ne kadar belirgin hayal edebilirseniz o kadar enerji transfer edebilirsiniz duygu ve düşünce aktarabilirsiniz.

telepati
TELEPATİ MEDİTASYONLA YAP
Hamilelik Belirtileri Nelerdir? Nasıl Anlaşılır?
Hamileliğin ilk birkaç haftasından sonuna kadar olan semptomları şu şekilde sıralanabilir: Baş …
Baş Ağrısı Nedenleri Ve Türleri Nelerdir?
Baş ağrısı nedenleri ve türleri nelerdir? Genel olarak, tüm insanlar hayatlarının bir …
Bağışıklık Sistemi ve Güçlendirmenin Yolları Nelerdir?
Bağışıklık nedir? Bağışıklık sistemi nasıl güçlendirilir? Gençlerde Bağışıklık sistemi Bağışıklık sistemini, mikroplar …
Danald Tramp Aşı Olmayı Reddetti
ABD Başkanı Donald Trump, gerekli olmadıkça Beyaz Saray çalışanlarının ve kendisinin hemen …

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.