TİTREŞİMLERDEKİ GERÇEK SIR

”Titreşimi çöz, kainatın sırrını çöz.”

TİTREŞİM
NE VAR İSE ALEMDE GİZLİDİR ADEMDE

TİTREŞİM

Titreşim evrende işleyen ve var olan her şeyin kaynağını, yani titreşimin ne demek olduğunu anladığımızda, tüm deneyimlerin ve yaratımların da nasıl oluştuğunu anlamış olacağız. Her şeyin nasıl meydana geldiğini idrak eden bir beyin, kainatın sırrını da çözmüş olur ve elinde çok yüce bir güç ile kendi kainatını yaratmaya başlar.

Titreşimi çözmekten kasıt, her şeyin belli frekansta bir titreşimi olduğunu idrak etmek ve bu titreşimlerin her şeyle eş zamanlı olarak etkileşim içinde olduğunu anlamaktır. Bu anlayış ile, kendi çevrenizde oluşan her deneyimin, aslında sizden yayılan bir titreşim frekansı ile yaratıldığını ve hayatınıza çekildiğini gösterir. Eğer kendi titreşim frekansınızı değiştirirseniz ve daha yüksek titreşimli bir frekansta örneğin mutluluk yada sevgi frekansında olursanız, yaratımlarınız ve deneyimlerinizde bu yönde oluşacaktır.

Evrende her şey titreşim halindedir ve bu hiçbir zaman durmaz, durdurulamaz. Bizlerde her şey gibi diğer her şeyin titreşimlerinden etkilenebiliriz ama kendi titreşimimizi istediğimiz seviyeye çekme gücüne ve yetisine sahip olarak, biz de diğer her şeyi etkileme ve kendimize çekme gücüne sahibiz.

Titreşimin hayatımız üzerinde nasıl bir etkisi olduğunu anlamak çok önemlidir. Düşük bir frekansta titreşim yayan bir birey (örneğin can sıkıntısı) yaydığı frekansa uygun, farklı deneyimleri hayatına çekmeye başlar. Bu işlem kendi frekansına uygun benzer titreşimlerle titreşerek benzer durumların hayatına çekilmesine neden olur. Böylece yaşamında benzer ruh halini sürdürecek (can sıkıntısı) farklı deneyimler içinde kendisini bulur.

Titreşiminizi yükseltirseniz, hayat kalitenizi de yükseltmiş olursunuz. Yüksek bir frekansta titreşmek için kendinizi mutlu, huzurlu ve sevgi dolu hissedebilirsiniz. Şu an böyle olmasanız dahi, öyleymiş gibi duygulara bürünebilirsiniz ve frekansınızı yükseltebilirsiniz. Böylece kendinize uygun deneyimleri çekmeye de başlamış olursunuz, yani mutlu, huzurlu ve sevgi dolu hissedeceğiniz deneyimleri.

Konuşmakta olan insanin nefesi ile titreşim oluşur. Nefes ve hava sayesinde kulagimiza ulaşan bu titresimler yani kelimeler vucuttaki Su’yu ama en cok ta kafatasi icerisindeki beyin Su’yuna etki eder. Unutmayiniz ki; beyin Su’yu bilinçaltınizi ve kaderinizi sekillendirir.
Bir insanin omru boyunca defalarca, en fazla duydugu kelime kendi ismidir. Bu yuzden beyin Su’yuna dolayisiyla bilincaltina en cok kendi isminin titreşimi etki eder. Dolayisiyla isimler karaktere ve kadere etki eder. Bu yuzden Islamiyette cocuga verilen isme ayri bir onem verilmistir.
Ismine yeni bir mana ekle, aklina sır bilgileri yerleştir ve mucizene yürü…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.